Newcastle – Bordeaux w TV! Obejrzyj z nami!

Zapraszamy wszystkich do wspólnego oglądania czwartkowego spotkania Newcastle – Bordeaux w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej. Tym razem nie spotykamy się w Bradley’u, bo tam kurwa tylko ten jebany Liverpool promują a chuje kopią się jak zwykle po czole… Widzimy się zatem w restauracji Tortilla Factory (ul. Wilcza 46, 00-679 Warszawa-Śródmieście). Rezerwacja jest na godzinę 20:30 i proszę na tą godzinę o przybycie wszystkich kibiców Newcastle oraz przeciwników Siwego, bo mecz jest okazją do spotkania się zarówno fanów Newcastle jak i antagonistów pana Siwego vel 8 lat wstydu!

PS. Dziękuję Bartkowi za dogranie tematu i zajęcie się sprawą podczas gdy ja nie mogłem i mylisz się, bo ostatnio wcale nie RUCHAŁEM tylko byłem zajęty ;-)

PS2. Nowa lokalizacja jest również ukłonem w stronę kolegi Pawła, co by nie miał za daleko na mecze swojego Newcastle United! Bliżej się już nie da… Choć może i da… ;-)

6 komentarzy do wpisu „Newcastle – Bordeaux w TV! Obejrzyj z nami!”

  1. He he :-) Dziękuję, że o mnie pomyśleliście, faktycznie nie mam zbyt daleko;-) Szczerze przyznam, że już mam dość oglądania siwego owsika i jego wypocin, ale chętnie się z Wami spotkam.

    Miło będzie zobaczyć minę siwego psa, jak Bordeaux nam wpierdoli parę sztuk :-)

Dodaj komentarz