Dembuś nie zawodzi! ;-)

Na szczęście Dembuś trzyma poziom i strzela kolejne brameczki. Dobrze, że mamy takiego napadziora… Zaraz, zaraz… Mamy? Nosz kuuuuurwa zajebiście, że strzela już dla innych a nie dla nas :-/. Świetna polityka transferowa! Świetna, świetna! Sprzedajmy jeszcze kilku i grajmy znajduchami a potem niech każdy ogląda się na innego i pyta: ty kurwa wiesz jak to było z tą klauzulą? Bo ja nie… No ja też nie…
Jaki to jest widok, gdy widzę Dembusia, który dłonią dotyka swoje aksamitne, uwydatnione usta i wykonuje charakterystyczny gest pozdrawiający kibiców… Chel$ea. Jaki to jest żal i smutek, że nasz najlepszy piłkarz (nigdy nieschodzący poniżej pewnego poziomu) uśmiecha się do innych fanów. Jakiej ja dostaje kurwicy, gdy oddajemy Dembusia a tej starej, siwej dziwki za chuj nie pozbędziemy się przez lata (o fuck… apokalipsa). To jest jakiś symbol tego, co dzieje się w naszym klubie. Demba dzisiaj dwie, Shola też dwie – tyle że żółte… Życie.

Dembuś nie machaj tym pedałom!

2 komentarze do wpisu „Dembuś nie zawodzi! ;-)”

 1. Demba wiedział co robi… Niestety :(

  Po co siedzieć w klubie bez ambicji, lepiej pójść tam gdzie można coś osiągnąć…

  Najśmieszniejsze jest jak niektórzy na nufc.pl piszą, że Ba na ławie będzie siedział…

  My mamy braci ameobich, który jest przez niektórych wielbiony… PARANOJA

 2. Ba na ławie?
  a z kim on ma tam konkurować o miejsce w składzie? o_O

  hejterów u nas nie brakuje… niech siedzi na ławie, niech mu jebną kolana… szkoda gadać. najlepiej jakby grał u nas do końca kariery i zarabiał na poziomie Ameobiego a nawet mniej, bo Ameobi to przecież legenda naszego klubu i nikt nie może zarabiać tyle co on… Zajebista perspektywa!

  Piszę to serio, ale wierzę w utrzymanie choć lekko nie będzie….

Dodaj komentarz