Mamy bilety na Benfice!

Przy okazji wyjazdu na mecz z Sunderlandem udało się nam załapać na mecz LE z Benficą. To taki mały prezent od Siwego za wiarę w jego umiejętności menedżerskie! Zatem 11.04.2013 obejrzymy mecz z Benficą z trybuny Milburn Stand-Bar 1892-LL2E! Miejsca są stosunkowo blisko ławki rezerwowych, więc spokojnie będzie można opierdolić podziwiać Siwego i jego piłkarzy podczas spotkania. Do zobaczenia na meczu! :-)

29 komentarzy do wpisu „Mamy bilety na Benfice!”

  1. Panowie rozmawiałem z Darkiem ( tym od samochodu manchesterze) i chłopak jest bez pracy, a jednak nam pomoże. Mi, Riqowi i Falkerowi wiadomo, że bardziej, ale też każdy od nas da mu do auta swoje toboły żeby ich nie dziwgac w pociągu i podczas meczu. Więc kupiłem mu bilet, żeby usiadł z nami i tu jest kwestia czy skladcie się ze mną? Na 7 osób wyjdzie to po 3 funty. Zaznaczam również, że to nie jest bilet wliczony w koszta transportu.

  2. Ja naturalnie się dorzucam, a jestem wręcz za tym, żeby pomóc w zamówieniu biletu na Sunderland. Z tym, że jeszcze nie wiadomo jak to z tymi biletami będzie. Macie jakiś plan zakupów? Jeśli będzie tylko jeden bilet na membera to jak załatwiamy sprawę?

Dodaj komentarz