Ustka

Skorzystam z tego, co napisał Eljot. Mam nadzieję, że się nie obrazi na mnie, że wykorzystałem jego autorski tekst ;-)

Wszystkich sympatyków Newcastle United zapraszamy do udziału w już XI Zlocie kibiców. Tym razem będziemy gościć nad Bałtykiem, a dokładniej w miejscowości Ustka. Spotkanie planowane jest na 14-18 sierpnia (środa – niedziela). Przypominamy, że 15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy i przypada w tym roku w czwartek!

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poznać Toon Army Poland z bliska, to nie zastanawiaj się! Jedź z nami! My ze swojej strony gwarantujemy dobrą zabawę oraz przyjazną atmosferę podczas całego wyjazdu.

A teraz mniej kulturalnie… Nie może być do chuja takiej sytuacji, że nie potrafimy się zebrać raz na rok (!) w celu zorganizowania zlotu. Od samego początku organizujemy je w sierpniu i to praktycznie w tym samym terminie. Dlaczego teraz większość zachowuje się, jakby była zaskoczona informacją, że jest zlot i to akurat w połowie sierpnia… No ludzie…  Bądźmy poważni. Nie ma co siedzieć cicho i udawać, że tematu nie ma! Zapisujcie się i jedziemy do Ustki! Może nie jest to malownicze miejsce nad jeziorem Balaton, ale myślę, że każdy będzie zadowolony!