XI zjazd kibiców!

Ustka

Skorzystam z tego, co napisał Eljot. Mam nadzieję, że się nie obrazi na mnie, że wykorzystałem jego autorski tekst ;-)

Wszystkich sympatyków Newcastle United zapraszamy do udziału w już XI Zlocie kibiców. Tym razem będziemy gościć nad Bałtykiem, a dokładniej w miejscowości Ustka. Spotkanie planowane jest na 14-18 sierpnia (środa – niedziela). Przypominamy, że 15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy i przypada w tym roku w czwartek!

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poznać Toon Army Poland z bliska, to nie zastanawiaj się! Jedź z nami! My ze swojej strony gwarantujemy dobrą zabawę oraz przyjazną atmosferę podczas całego wyjazdu.

A teraz mniej kulturalnie… Nie może być do chuja takiej sytuacji, że nie potrafimy się zebrać raz na rok (!) w celu zorganizowania zlotu. Od samego początku organizujemy je w sierpniu i to praktycznie w tym samym terminie. Dlaczego teraz większość zachowuje się, jakby była zaskoczona informacją, że jest zlot i to akurat w połowie sierpnia… No ludzie…  Bądźmy poważni. Nie ma co siedzieć cicho i udawać, że tematu nie ma! Zapisujcie się i jedziemy do Ustki! Może nie jest to malownicze miejsce nad jeziorem Balaton, ale myślę, że każdy będzie zadowolony!

2 komentarze do wpisu „XI zjazd kibiców!”

 1. Drodzy Koledzy.
  Chociaż poprzez tych Czterech Jeźdźców Apokalipsy w osobach MA, DL, JFK, AP mam już na ten klub wywalone, to i tak chciałbym się tam z Wami zobaczyć. Mam jednak kilka pytań:
  1. ilu nas będzie i czy jest jakiś zarys listy obecności?
  2. gdzie będziemy spać, czy warunki będą jakieś znośne?
  3. jeśli jeszcze nie ma to może wynajmiemy apartamencik, lub dwa z kuchnią i zamiast ryby pieczonej w czarnym oleju (nie mylić z olejem dyniowym) za 32zł Wasz osobisty kucharz Tomek będzie serwował dania?
  4. czy można przyjechać we czwartek 16/08?
  Pozdrawiam, Tomek.

Dodaj komentarz