Serial z Siwym trwa…

Jest taki serial. Serial niczym „Moda na Sukces” – bez końca i bez większego sensu. Taki jest serial pt. Siwy pachołkiem trenerem Newcastle. Czy doczekamy końca tej opery mydlanej?… Nie zanosi się na to. Cisse i Ameobi robią, co mogą, ale nie dają rady wyjebać tego pastucha. Może po Chelsea?

DSC_0901

DSC_0894

najwierniejsi kibice zawsze z Newcastle!

3 komentarze do wpisu „Serial z Siwym trwa…”

 1. Tak naprawdę to współczuję Pawełkowi. On bierze to wszystko tak do siebie, jak siwy ryj spierdoli kolejną taktykę, to Pawełek tak to przeżywa, iż nie mam już serca do niego dzwonić. Siwa dziwka, niczym sprzedajna Kluzik-Rostkowska przeszła do nas i zamiast czerwonego żakietu, zakłada czarną marynarkę i udaje, że jest menadżerem, a tak naprawdę, to nawet nie jest siwą pałą, a małym, czteroletnim chłopcem, zagubionym przez rodziców we mgle. Wilkami są oczywiście inni z prawdziwego zdarzenia managerowie, którzy rozszarpują chłopca na kawałki. Ale gdy siwuleca już rozstrzelają, to nie cieszcie się za wcześnie, na jego miejsce przyjdzie kolejna nikomu nie znana pała. Mój kolega Anglik już się ze mnie śmieje, żebym się nie przejmował, bo to jeszcze tylko sześć lat do zakończenia kontraktu. On kibicuje klubowi, któremu przewodzi ktoś taki jak Wenger, dla niego te sześć lat upłynie szybko, a dla nas? no cóż, przygotuj się Pawełku na częstsze oglądanie Werderu bo tego co robi siwy ryj już się oglądać nie da.

  • Tomuś Werder też cieniuje, więc Pawełkowi pozostała już tylko Legia ;-P
   Za Siwego przyjdzie ta kurwa JFK, więc już sam nie wiem co lepsze. Niestety teraz jesteśmy takim klubem, co nie gra o nic. Ani spadek ani wysoko w tabeli nie wspominając już o pucharach. Puchar Ligi był priorytetem… Był. Teraz pewnie będzie priorytetem Puchar Anglii a na końcu będzie utrzymanie w lidze. . I sezon się skończy i zostanie 5 lat z Siwym
   Wyrok. Może będzie zwolnienie za dobre sprawowanie?
   Oby!!

Dodaj komentarz