Historyczny wynik!

No i doczekaliśmy się historycznej wygranej na Old Trafford. 41 lat czekania. To więcej niż żyjemy. Jedyna ryska na tym wspaniałym tryumfie to fakt, że nie udało się tego dokonać podczas „ery” Fergusona no i to, że u nas na ławce siedziała siwa parodia, która do końca życia będzie chwaliła się tym zwycięstwem. Oby nie przedłużyli kontraktu o kolejne kilka lat…

 DSC_0955

DSC_0962

DSC_0971

12 komentarzy do wpisu „Historyczny wynik!”

  1. Jak tak od tych 17 lat kibicuję, to potrafiliśmy wygrać na wyjeździe z Chelsea, Tottenhamem, Arsenalem i Leeds (oni kiedyś byli naprawdę mocni), ale nigdy z MU, dziś historia się dopełnia. Jeszcze tylko wygramy z Liverpoolem i dopełni się całkowicie. Bardzo ładnie graliśmy, MU nie potrafił rozwinąć skrzydeł, Debuchy, Collo i Willo bardzo dobrze. Cheik mistrz, nawet ta potykająca się kukła Ameobi zagrał powyżej swojego poziomu. Anita stara się jak może, Cabaye i Sissoko dobrze się rozumieją. Mamy niezły team, oby nie było kolejnego kubła wody ze słabszymi zespołami.
    Wczoraj oglądałem Everton, miło patrzeć na efekty pracy Martineza.

  2. Pawełku, myślałem, że będziemy mieli 37% posiadania piłki, mieliśmy 53%, kontrolowaliśmy środek pola, oni nas nie dominowali. Za ładne oczy nie wygrywa się na Old Trafford. Siwy tym razem muszę przyznać, że dobrze przygotował zespół. A z MU czasami nie ważne jak się ustawisz bo oni i tak to rozpracują. Po 41 latach w końcu wygraliśmy. Ty kibicujesz nawet dłużej niż ja i czegoś takiego nie doświadczyłeś, teraz został tylko Liverpool.

Dodaj komentarz