Rzeczywistość Siwego

Drużyna Siwego – tak jak i on sam – robi coraz większe postępy. Przeanalizujmy nasze występy w lutym i marcu. Co mamy? 6 porażek, ani jednej bramki strzelonej w przegranych spotkaniach. Bilans: 0:18. Pięknie! Dla równowagi 3 zwycięstwa – dwa fenomenalne odpowiednio z Aston Villa (bramka w 93 minucie) i Crystal Palace (bramka w 94 minucie) oraz z zawsze faworyzowanym Hull 4:1. Oglądając sobotnie spotkanie można było tylko żałować, że kara Siwego dobiega końca. Dlaczego nie dostał kary typu: zakaz wstępu na teren stadionu Newcastle… 7 dni w tygodniu? Zakaz zbliżania się do ośrodka treningowego Newcastle – ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji, gdy akurat trenuje tam pierwszy zespół? Areszt domowy? Zesłanie do Halifax?… Co tam moje pisanie. Siwy wygrał na Old Trafford. Sezon tamtego pięknego dnia skończył się dla Newcastle definitywnie. Teraz to już granie, aby dograć sezon do końca. Gratulacje Siwy. Jesteś zwycięzcą!