Koniec pewnej epoki. Shola Out!

shola-out

 Co za wiadomość! Shola dzięki! Za wszystko, ale najbardziej za decyzję, że już wystarczy. Tak, zdecydowanie wystarczy już tego cyrku pod wodzą naczelnego komedianta Premier League pana Siwego. Może to oznaka świeżej krwi? Szkoda, że razem z naszym snajperem wszech czasów nie poszedł sobie w uj siwy parodysta. Tą decyzję biorę jako dobrą monetę i czekam na kolejne ruchy w klubie. Czas zakończyć przygodę z darmozjadami, najduchami i kopiącymi się po czole. SIWY OUT!

2 komentarze do wpisu „Koniec pewnej epoki. Shola Out!”

  1. Nie wierzyłem w Boga, ale jednak ON jest! W końcu zlitował się nad nami, wlał trochę rozsądku w głowy włodarzy Newcastle i sprzedali tę pokrakę w piz…
    Oglądanie go powodowało, iż wolałem oglądać Waszą Legię, zamiast Newcastle. Wolałem Żyro-Bale`a i spółkę, zamiast prawie dwa metry nieruchawego drewna toczącego się po St James`.

  2. Ciekawy jestem, który klub będzie miał przejebane zatrudniając tego piłkarskiego(koszykarskiego) cymbała. Szkoda, że decyzja o wypędzeniu naszej kilkunastoletniej zagłady, została podjęta tak późno.
    Do nie widzenia pokrako!!!

Dodaj komentarz