Z racji sporego zainteresowania tym meczem zakładam oddzielny temat dla tego wydarzenia. Niestety teraz jestem pochłonięty ogarnianiem wyjazdu na mecz NUFC – United, dlatego proszę kogoś z Was o pomoc w organizacji tego wyjazdu.

Cel: wyjazd na mecz Club Brugge v NUFC ? Czwartek 8/11/2012, godz. 19:00, Jan Breydel Stadion

Jak możecie napiszcie w komentarzach o dostępnych środkach transportu, biletach, cenach, kosztach podróży etc. Jest spora szansa, że i ten mecz zaliczymy a wydaje mi się, że logistycznie jest on o wiele łatwiejszy do zorganizowania niż wyprawa do Newcastle. Liczę na Was!

Oba wydarzenia mają swoje podstrony w dziale „Wydarzenia”, więc na bieżąco można sprawdzać co się dzieje w temacie danego wyjazdu! Zróbmy to panowie! Pojedźmy do Grodziska zobaczyć Siwego z bliska Brugii na ten mecz!

aktualizacja (4.09.2012):

Loty do Brukseli są codziennie – za wylot w czwartek i powrót w piątek cena 160 zł w chwili obecnej. Problemem mogą być bilety na mecz i jeden nocleg w Brugii albo gdzieś w okolicach.

aktualizacja (18.10.2012):

Rozumiem, że temat tego wyjazdu upadł ostatecznie? Jednak jechać na wyjazd na europejskie puchary to wyższa szkoła jazdy. Trudno. Może kiedyś się uda jeszcze :-)