Lublin

Wakacje wakacjami, ale wracamy do akcji. Koniec opierdalania się, oglądania porażek Argentyny w karnych, szukania piłki po strzale z karnego Gon-za-lo…

Fundacja Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia” chce zaprosić drużynę kibiców klubu West Ham United do wzięcia udziału w Charytatywnym Turnieju Kibiców KICK2HELP, który odbędzie się 11 lipca o godz. 10 w Lublinie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Arenie Lublin.

Cel imprezy: Tegoroczna pierwsza edycja KICK2HELP będzie dedykowana pochodzącej z Lublina 9 letniej Zuzannie Krzesiak. Dziewczynka urodziła się z przepukliną oponowo rdzeniową i wodogłowiem do tej pory nie miała możliwości chodzić sama. Głównym celem aukcji towarzyszącej turniejowi będzie zbiórka środków finansowych z przeznaczeniem na turnus rehabilitacyjny dziewczynki w HIPOMEDICAL 2 w Zabajce.

Po zakończonym turnieju wszystkich uczestników oraz kibiców zapraszamy na After Party do Klubu Studenckiego Kazik gdzie będzie można zintegrować się z innymi kibicami a także wziąć udział w aukcji, z której pełny dochód zostanie przeznaczony na pomoc Zuzi.

Jako że lubimy integracje z innymi zespołami ;-) to nie może tam zabraknąć TOON ARMY POLAND. Do zobaczenia w sobotę w Lublinie!