Woody zwycięzcą typerka World Cup 2018!

world_cup_2018_typerek

Za nami miesiąc emocji i znamy mistrza Świata typerka! Został nim Woody, który bezbłędnie przewidział mistrza oraz króla strzelców całej imprezy i to pozwoliło mu zająć pierwsze miejsce. Na drugim miejscu – dla niektórych wieczny faworyt typerkowych zabaw ;-) – Bartek, który bardzo długo rozkręcał się w tej edycji typerka, ale ostatecznie zakończył rywalizację tuż za zwycięzcą. Na trzeciej pozycji uplasował się Adi – mistrz chłodnej kalkulacji oraz niskich wyników. Na 3 miejsce wystarczyło jak widać ;-). Jak wiadomo czwarte miejsce jest najbardziej nielubiane, więc to taka mała nagroda dla Juniora, że także został wyróżniony w tym wpisie. Dzielnie odrabiał straty i do samego końca walczył o miejsce na podium. Nie udało się, ale dzięki niemu cały czas mieliśmy emocje w typerku.

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo i zabawę, bo to mimo wszystko cały czas była zabawa. Oczywiście gratulacje dla najlepszych i zgodnie z ustaleniami nagrody zostaną przekazane dla pierwszej trójki. 

Jak chcecie, możecie komentować, oceniać zabawę, mam nadzieję, że podołałem jako organizator i oczywiście widzimy się już za tydzień w typerku Ekstraklasy na Euro 2020 :-)

typerek_world_cup_2018_klasyfikacja_koncowa

4 komentarze do wpisu „Woody zwycięzcą typerka World Cup 2018!”

  1. Dziękuję za gratulację:-) Jak widać w końcowej tabeli,jeśli chodzi o typowanie samych wyników,to zająłem 3 miejsce. Bartek naciskał do ostatniego gwizdka meczu finałowego. Król strzelców zadecydował. Również dziękuję za emocjonującą rywalizację i życzę powodzenia uczestnikom typerka,naszego piekiełka ?

  2. Gratuluję Zwycięzcy! Do końca byłeś blisko.. Trafiłeś Króla i Wygranych, no i tym samym elegancko pozamiatałeś…nie mam pytań :-)
    Pozostałym dwóm Panom z warszawskiego zaciągu; nie mniej żarliwym, ale z ciut mniejszą liczbą punktów ( i szczęścia) – również gratuluję szczerze!
    Nietrudzonemu Dajerowi, dziękuję , że byłeś na czas Mundialu tak konsekwentnym i ogarniętym organizatorem całego zamieszania – czyli frajdy z typowania :-) i to na każdym etapie; faza po fazie, jako „sprawca” wszystkich tych tabelek, zestawień, przeliczeń, podsumowań, komentarzy, grafiki ( plakatowej wręcz), zapowiedzi meczowych itp./itd :-)
    Zaś wszystkim pozostałym kolegom ( i koleżankom?) dziękuję za wspólną, świetną zabawę, która, przynajmniej jeśli idzue o mnie, pozwoliła mi rozładować przed i pomeczowe emocje i sprezentowała niemało nadziei :-)… bo czymże jest typerek jak nie samospełniającym się koncertem kibicowskich życzeń ;-) Do następnego Dywizjo!

Dodaj komentarz