world_cup_2018_typerek

Za nami miesiąc emocji i znamy mistrza Świata typerka! Został nim Woody, który bezbłędnie przewidział mistrza oraz króla strzelców całej imprezy i to pozwoliło mu zająć pierwsze miejsce. Na drugim miejscu – dla niektórych wieczny faworyt typerkowych zabaw ;-) – Bartek, który bardzo długo rozkręcał się w tej edycji typerka, ale ostatecznie zakończył rywalizację tuż za zwycięzcą. Na trzeciej pozycji uplasował się Adi – mistrz chłodnej kalkulacji oraz niskich wyników. Na 3 miejsce wystarczyło jak widać ;-). Jak wiadomo czwarte miejsce jest najbardziej nielubiane, więc to taka mała nagroda dla Juniora, że także został wyróżniony w tym wpisie. Dzielnie odrabiał straty i do samego końca walczył o miejsce na podium. Nie udało się, ale dzięki niemu cały czas mieliśmy emocje w typerku.

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo i zabawę, bo to mimo wszystko cały czas była zabawa. Oczywiście gratulacje dla najlepszych i zgodnie z ustaleniami nagrody zostaną przekazane dla pierwszej trójki. 

Jak chcecie, możecie komentować, oceniać zabawę, mam nadzieję, że podołałem jako organizator i oczywiście widzimy się już za tydzień w typerku Ekstraklasy na Euro 2020 :-)

typerek_world_cup_2018_klasyfikacja_koncowa