Nie czytaj tytułu jeszcze raz! Nie ma potrzeby… Nie przewidziałeś się! To będzie pieprzona kompilacja z bramkami naszej gwiazdy grającej na prawej obronie! Nie zanudzisz się na niej jak na 40stym z kolei karnym Shearera ;) To jest 31 sekund, które zmieni twoje nastawienie do tego „piłkarza”! Nawet już rozgryzłem sposób strzelania tego kalecznika! Wystarczy, że nieudolnie będzie starał się wrzucić piłkę w pole karne a potem: miało być dośrodkowanie ale jakoś wpadło do bramki! Oczywiście wszystko celowe i z góry zamierzone przez ulubieńca Siwego! Piłeczka przy nodze, siup! Wrzutka na pałę i jeeest! Wpadło! Co za technika! Nie mogę nie wymienić tych trafień w naszym trykocie. Zatem:

zaszczytny numer 1 to: 07/11/2009 i brameczka przeciwko Peterborough United

niemniej zaszczytny numer 2 to: 20/09/2011 i wspaniały gol przeciwko Nottingham Forest

Krótko i na temat! Miłego oglądania! Tylko uważajcie, kompilacja wciąga  – ja na przykład ciągle klikam „play” na końcu i tak w nieskończoność… Co ja tu będę pisał: Danny jesteś przekotem! :-) Strzelaj dla nas jak najwięcej! Masz potencjał!

PS. Zastanawia mnie tylko ile trwałaby kompilacja ze wszystkimi babolami tego kalecznika… Hmm… Jeszcze trochę i pościga się w długości oglądania z bramkami Shearera! ;-)

Oczywiście liczę na kolejne trafienie już w spotkaniu z grekami, chyba że Siwy znowu będzie upierał się, że „za 3 dni ma kolejny ciężki mecz” i ponownie wystawi ogórków z pierwszego meczu…