W zasadzie godziny dzielą nas od wyjazdu na kolejny zlot kibiców Newcastle United. Niestety niepokoją mnie sygnały docierające z „najlepszej i jedynej” strony NUFC.PL.  Nie wiem dlaczego osoby wyraziście przedstawiające swoje poglądy są tam niemile widziane. Nie wspominając już o haśle: „Pardew Out”, które u kilku osób wywołuje opryszczkę narządów płciowych! Co to za czasy, że nie można napisać, że coś mi się może nie podobać w trenerze, kilku piłkarzach, działaczach?! Użycie kilku mocniejszych słów kończy się kwiatkami w stylu:

sycylijczyk
I Teraz pytanie.
Jak można jechać na zlot z taką bandą szczeniaków

Fan Michaela
sycylijczyk jak moga jechac na zlot ludzie, ktorzy ciesza sie jak Newcastle przegrywa.

MUCHA
bo w byciu kibicem NUFC najwazniejsze sa zloty. Nie jezdzisz chujowo kibicujesz…

sycylijczyk
MUCHA a co ty myślałeś od paru lat to samo, zamiast zachęcać do zlotów to jest typowe zniechęcanie. Bo jesteś cwelem pedałem jebanym internetowym napinaczem bo nie ma Cie na zlocie. I nie masz prawa nazywać sie kibicem PARDEW OUT i huj ma być cisza inaczej jesteś cwelem.

borys
Ty go straszysz czy ja jeszcze nie wytrzezwialem:-D???
i teraz pomysl jak to zniechceca potencjalnych nowych zlotowiczow:-)

Nie wiem po co to wprowadzanie psychozy strachu? Tworzenie sztucznych podziałów? Napiszesz coś nie po myśli większości to od razu jest odzew. Aha! Jeździsz na zloty? To teraz napiszę, że nie warto tam jeździć, bo tam same chamstwo, wywyższanie się i licytowanie na zasługi. Nie wiem po co używane są argumenty typu: jeździsz na zlot i uważasz się za lepszego? Ja też mam pisać siedzisz w domu, szczekasz dupą i uważasz się za kozaka? Do czego to ma prowadzić? Myślałem, że zloty są dla każdego, kto ma ochotę i czas posiedzieć z innymi kibicami Newcastle. Jednak skoro na „jedynym i słusznym” forum robi się takim zjazdom czarny pijar, że piją, że palą a do tego gwałcą i palą okoliczne wioski to jak ktokolwiek może się skusić na taki wyjazd? Dziwnym trafem ten, kto mimo wszystko zaryzykuje i przyjedzie potem nie może nadziwić się jak to wszystko przedstawiane jest przez osoby, co w dupie były itd… Zapewne po Solinie będzie podobnie! A do krzykaczy mam jeden komunikat: tak, tak, będziemy tam pić na umór, palić wszystko, co się da a Pardew od nas usłyszy tyle, że osiwieje mu ostatni włos! :-) Do zobaczenia niebawem!