Dobra. Bez owijania w bawełnę, bo sytuacja tylko nam się komplikuje przez to całe kalkulowanie! Cel: wyjazd na mecz Newcastle – Manchester United (7.10.2012). Nasze ostatnie rachunki mówiły o całkowitym koszcie transportu z Warszawy do Newcastle i z powrotem w kwocie 350 zł.  W chwili obecnej sam samolot z pierwszej kalkulacji w 2 strony to koszt ponad 600 zł.  Ta opcja odpada. Sporo czasu poświęciłem, żeby poszukać czegoś tańszego… Wynik jest taki:

wylot – sobota, 6.10.2012 – Warszawa Modlin i na miejscu w Newcastle jesteśmy w okolicach godziny 20tej czasu miejscowego.

powrót – poniedziałek, 8.10.2012 – Newcastle Airport i na miejscu w Warszawie jesteśmy przed północą.

Koszt całej operacji to obecnie ok. 530 zł. Taniej raczej nie będzie! Jeszcze czegoś poszukam, ale praktycznie rozważałem każde opcje przesiadek i nic… Oszczędzamy jeden dzień w Newcastle to też sporo – odpadają koszta noclegu za jedną noc i wyżywienia, czyli ok 30-35 funtów.

Czego potrzebujemy jeszcze? Membery – kosztują 26.95 funtów. Trzeba kupić jeden na 2 osoby. Noclegi – potrzeba nam 2 noclegów. Bilety na mecz – tutaj nie ma co kalkulować – jak kupimy membery i loty to bierzemy co będzie, bo ja kurwa na wycieczkę za tysiąc złotych to nie mam zamiaru się wybierać!

Teraz krótkie pytanie: KTO JEDZIE? KTO NIE? DAWAĆ SZYBKO ZNAĆ! Jeśli mamy jechać to kurwa przydałoby się coś zrobić w tym kierunku i ruszyć dupy! Chcesz zbluzgać z bliska Siwego obejrzeć wygraną nad czerwonymi pająkami? Nie czekaj do chuja pana i pisz, że jedziesz! :-) Wkrótce więcej informacji!

aktualizacja (3.09.2012):

Membery kupione! Wychodzi jednak trochę więcej niż pisałem, bo dochodzi jeszcze przesyłka pocztowa. Razem 31.90 funtów.

aktualizacja (4.09.2012):

Bilety lotnicze kupione, bilety na pociąg relacji Manchester-Newcastle również :-) Dzięki pomocy emigracji w Newcastle (dzięki Charzyk!) noclegi będziemy mieli po duuuuuużej promocji!  Zatem czekamy tylko na możliwość kupna biletów na mecz i mamy wszystko, czego potrzebujemy! Ave :-)