Radom – wigilia na deptaku 2012

Zobaczcie jak ładnie świętują mieszkańcy Radomia swoją wigilię uliczną ;-). Jak się przekonałem z Bartusiem w ostatni weekend trochę mieszkańców tego urokliwego miasta jest u nas w Warszawie ;-). Zatem z dedykacją dla wszystkich, co mają do pracy równe 100 km od domu!

zaczęło się całkiem niewinnie…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QP3ZjsCrccA[/youtube]

ale na filmiku widać, że mieszkańcom przydały się pokaźne reklamówki, duże torby i… długie ręce, żeby sięgnąć po towar ;-)

Kilka wpisów umieszczonych pod filmem:

Nowy trend: Bierz ile udźwigniesz ;D

Radom to nie miasto, to stan umysłu! :)

3 lata temu byłem na radomskiej „wigilii” i tak tam było zawsze. Tutaj jest spokojnie, pamiętam że dochodziło do rękoczynów. Najgorsza jest ta ludzka pazerności brak jakiegokolwiek wstydu. Wigilia uliczna jest dla najbiedniejszych których nie stać na święta a schodzi się tam pół miasta i gdyby mogli zabierali by stoły i rwali kostkę brukową.

i się nazjeżdżają do stolycy i rozgłaszają że chamstwo same jak 60% Radomia tu siedzi

Poszli znaleźli dwa zbyszki na stole:)

Ta sama kobieta na filmiku z innej kamery ładuje jako pierwsza 2 butelki do torby a potem udaje świętą, obłuda tego narodu nie zna granic.

Hahahaha… Pani co wzięła 3 butelki zbyszka, to z dychę do przodu jest jak nic. :D TYLE WYGRAĆ! :D

12 komentarzy do wpisu „Radom – wigilia na deptaku 2012”

 1. Brak słów. Podejrzewam, że nie tylko tam tak jest. Ja wiem, że nie żyje się lekko, ale cytując Eljota: „Szanujmy się…” ;) Dorzucam też kilka komentarzy:

  „kurwa aż żal na to patrzeć… Jak im musi być wstyd że ich chciwe i pazerne mordy cała polska może oglądnąć w internetach… Splądrowały cały stół… Na litość boską ludzie ogarnijcie dupy…”

  „jebani idioci, w sklepie po 2zł te siki a oni stoją godzinami i jadą kilometry…
  taki byłby zadowolony, żeby ktoś gówno mu za darmo oddał”

  „No żesz kurwA MAĆ! I co ta jebana pinda zrobi z tymi 3 butelkami wody?! kurwa zal jej tych paru zlotych zeby sobie w biedronce kupic najtansza oranzadke, to nie trza zapierdolic bo lezy. Bydlo kurwa…”

  „co za pazerne kurwy, jeszcze po 2 sztuki biora jebane chciwe dziwki!! tak sie sfrajerzyc za napoj zbyszko ?! wstyd i jeszcze przy koledach w tle
  byle wiecej zeby tylko inni nie mieli”

  „Nie chcę nic mówić ale nie zdziwię się że po 40 latach pracy wasza emerytura nie wystarczy na same opłaty wtedy ta sikawa za 2zł to będzie dla was luksus ale póki co jest się młodym albo utrzymywanym przez rodziców i jest fajnie.”

  „kurwa Nie moje nie biorę… chuj że po 40 latach pracy nic nie będę miał ale na pewno nie będę kradł tego co nie moje.”

 2. „jebani idioci, w sklepie po 2zł te siki a oni stoją godzinami i jadą kilometry?
  taki byłby zadowolony, żeby ktoś gówno mu za darmo oddał”

  HA HA HA!

  padłem kurwa :D

  Zbyszko 3 pomarańcze! – W Radomiu napój number 1 :D :D

Dodaj komentarz