Będzie dobrze!

Czuje to! Tzn. dopiero dzisiaj to poczułem! Mamy 2 luty, piękny dzień – idealny, aby opierdolić Chelsea! Ten dzień dla Newcastle jest niezwykle szczęśliwy. Nie wierzę, że dzisiaj zostanie to zepsute. Równo 110 lat temu urodził się Hugh Kilpatrick Gallacher, znany bardziej jako „Hughie”. Znany bardziej… dobre sobie. Przecież my go nie znamy a jedynie kojarzymy z kilku zdjęć lichej jakości znalezionych w necie. Dlaczego zatem o nim wspominam? Bo chłopina narąbała dla Newcastle 141 bramek w 174 meczach. To musi robić wrażenie nawet jak jest dla nas tylko statystyką odległych czasów. Mam nadzieje, że w jego ślady pójdzie Ameobi któryś z naszych napadziorów! Ale to nie jedyny powód, dla którego mamy dzisiaj wygrać. 16 lat temu pierwszego hat-tricka ustrzelił w naszych barwach Big Al! To był jeden z najbardziej szalonych wieczorów na St. James’ a chodzi oczywiście o niezapomniany bój z Leicester! Do 77 minuty było 1-3 w plecy, ale wtedy do roboty zabrał się Shearer i w kilkanaście minut wybił z głów przeciwników marzenia nawet o remisie. To był jego wieczór. Czy dziś w to sobotnie popołudnie ktoś na miarę Al’a poprowadzi nas do wielkiego zwycięstwa? Ja w to uwierzyłem dzisiaj. Ta data to przeznaczenie. Hat-trick Shearer’a a do tego rocznica urodzin wielkiego snajpera sprzed kilkudziesięciu lat mówi mi, że dzisiaj będzie 2-1. Taaaaaak! Jebniemy ich! Zrobię to po raz kolejny. Ha! Znów mnie poniosło. Poczekajcie chwilę ;-).

chelsea-kupon

trochę się opamiętałem i dałem z opcją „remis-zwrot”. Wziąłem pod uwagę, że mamy Siwego na ławce ;-)

No i znowu zagrałem. Czy tym razem Siwy odda mi troszkę pieniążków?… Liczę, że tak, bo… do chuja ile może mnie ten siwy knypek okradać z ciężko zarobionych pieniędzy? No ile? Przecież nie mogę ciągle wpierdalać na remisach czasem trzeba coś wygrać ;-)

14 komentarzy do wpisu „Będzie dobrze!”

 1. i co Klocek?

  boli kurwa co? aż taka desperacja, że musiałeś sobie tutaj ulżyć?

  i musi boleć skoro daliście dupy ze swansea, ledwo uratowany remis z jakimś brentford, reading was ośmieszyło a na końcu „słabiutkie” Newcastle was opierdoliło… boli co?
  i musi kurwa boleć :D pozdrów swojego przydupasa Irona

  PS. panowie olejcie tego desperata. musiał gdzieś wyładować swoje kompleksy

 2. I nic, nie boli… ale widzę u ciebie jest jakaś mocna desperacja i musiałeś sobie ulżyć tym cytuje ”cwelsi pokonani!”. W sumie się nie dziwie, gdybyście nie wygrali to dupa by wam grzała w strefie spadkowej :)

  Wole dać dupy raz ze Swansea City w COC, niż dawać tak jak wy dupy w 5 meczach z rzędu bez zwycięstwa w lidze i kurwa modlić się by ”Siwy” nic nie odpierdolił

  Ps. Nie znam żadnego Irona, to twój przydupas jakiś?
  A może ktoś z rodzinki ? :)

Dodaj komentarz