Newcastle w grupie D!

Newcastle, czyli Nowy Dwór tylko nie Mazowiecki można by powiedzieć” jak to ujął Krzysztof Bandych – dziennikarz kanału nSport zagra w fazie grupowej LE z zespołami: Bordeaux(FRA), Club Brugge(BEL) oraz Marítimo(POR). Grupa szału nie robi, ale wcale nie jest powiedziane, że wyjdziemy z niej z pierwszego miejsca. Już widzę jak Obraniak strzela nam ze 2 bramki we Francji… Przecież wiadomo, że Harper trochę napuszcza tych bramek ;-). Szkoda, że nie gramy z kimś, kto stacjonuje bliżej Polski, ale skoro byliśmy w jednym z koszyku z sąsiadami z Czech i Rumuni to niczego ciekawego nie można było się spodziewać…

4 komentarze do wpisu „Newcastle w grupie D!”

  1. wyjazd do Portugalii – to było do przewidzenia!
    Pierwszy wylosowany był Videoton, ale łysy z UEFA zakręcił coś z grupami i Węgrzy trafili do grupy G a nam wjebali Maritimo. Jakaś parodia te zasady losowania!

  2. a i zapomniałem dodać najważniejszego: olać te mało istotne rozgrywki! Najważniejsze to być przed Chelsea i Aston Villą w lidze na koniec sezonu! Siwy łeb już jakoś sobie poradzi z tym „problemem” jakim jest awans do fazy grupowej! Zespół przemęczony a siwa czupryna jeszcze funduje zajechanym piłkarzom oraz kilku pseudo-piłkarzom dodatkowe 6 spotkań. Nie masz sumienia Siwy, oj nie masz!

Dodaj komentarz